تبلیغات
............. رگ تاک ............. - متن كامل و سانسور نشده نامه علی مطهری به ضرغامی

گمان مبر که به پایان رسید کار مغان ...... هزار باده ناخورده در رگ تاک است

متن كامل و سانسور نشده نامه علی مطهری به ضرغامی

تاریخ:دوشنبه 10 تیر 1392-10:12 ق.ظ | نویسنده :سردبیر خبر

در پی پخش بازی اول والیبال ایران و ایتالیا در شهر "مودنا" كه پیروزی شیرین ایران با پخش همراه با تساهل و تسامح تصاویر تلویزیون ایتالیا همراه شد ، علی مطهری عضو كمیسیون فرهنگی مجلس در نامه ای به عزت الله ضرغامی رئیس صدا و سیما در خصوص "پخش تصاویر نامناسب در زمان برگزاری مسابقات والیبال لیگ جهانی و فوتبال جام کنفدراسیون ها " به صدا و سیما تذكر داده است .

خبرگزاری مهر در پایان خبر خود توضیح داد : بعد از انتشار خبر فوق به درخواست آقای مطهری اصلاحاتی در متن آن صورت گرفت که بدینوسیله از رسانه ها و مطبوعات تقاضا می شود از متن اصلاح شده فوق به جای خبر قبلی استفاده نمایند.

از آنجا كه ما دانستن را حق مردم می دانیم ، بر خلاف تقاضای خبرگزاری مهر متن كامل و بدون سانسور نامه مطهری به ضرغامی را منتشر می كنیم:

برادر گرامی جناب آقای مهندس ضرغامی دامت بركاته

انا لله و انا الیه راجعون

برادر عزیز؛ از آنجا كه به بنده تصدی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پیشنهاد شده است و بنده در مسائل فكری و فرهنگی از عمق زیادی برخوردارم لازم می دانم مسائی را خدمت شما عرض كنم و شما را در اول از همه ارشاد كنم.

تصاویر بانوان بدون پوشش ایرانی و تصویر عریان سركار خانم شكیرا خواننده ضد اخلاق آمریكایی - كلمبیایی موجب اعتراض بخشی از جامعه از جمله "منزل" قرار گرفت. البته گمان نكنید كه بنده این خواننده را می شناختم نخیر بلكه از طریق سایت ها مطلع شدم كه گویا این خانم از خواننده های ضد اخلاقی بوده كه تصویرش از صدا و سیما پخش شده است. همچنین اطلاع واثق دارم كه شمار زیادی از هنرپیشه های فیلم های مستهجن و پورنو در سالن حضور داشته و در كنار سكوها در حال ارائه صحنه های زننده و شرم آوری بوده اند.

بنده هم تصدیق می كنم كه اعتراض بخشی از جامعه كاملا درست بوده و صدا و سیما باید به اعتراضات ما توجه كند. بنده می ترسم كه پخش و نمایش بی محابای زنان بدون پوشش ایرانی در خارج از كشور موجب رسمیت یافتن بی حجابی در داخل كشور و در خانواده تك تك ما شود آخر مردم ما تا الان گمان می كردند كه دیگر ایرانیان در خارج از كشور نیز همه با چادر و چاقچور هستند و صدا و سیما با این گاف فرهنگی موجب افشای این موضوع شد كه برخی از زنان ایرانی در خارج پوشش درستی مطابق عرف بخشی از جامعه و خانواده ما ندارند.

مگر نمی دانید كه پخش تصویر عریان شكیرا موجب محبوبیت او و سست شدن اعتقادات زنان و دختران محجبه ما می شود؟ بنده كه در كمیسیون فرهنگی هستم و "من آنم كه پدرم كتاب های فكری زیادی نوشته است" ، واقعا نمی دانم كه چگونه در برابر این وسوسه های شیطانی مقاومت كنم. ما هم انسان هستیم و دارای غرایزی می باشیم. بنده با دیدن تصاویر بدون پوشش زنان باصطلاح ایرانی ، حالی به حالی شدم و پاك مسابقه والیبال را از یاد بردم بطوری كه متوجه پیروزی ایران بر ایتالیا نشدم و شیرینی این پیروزی تاریخی در كامم تلخ شد.  

جناب مهندس ضرغامی ؛

حضرتعالی با این گاف تاریخی فرهنگی یكی از دستاورهای 30 سال كار فرهنگی ما را سست نمودید. با سیاست درست فرهنگی ما و تاكید روی حجاب اجباری طوری شده كه مردم با اخلاق ما اصلا نگاه ناپاك به كسی نمی كنند اصلا به فكر این مسائل غیراخلاقی نیستند و از جمله خود من تا كنون چشمم به نامحرم نیفتاده بود و فقط یك وقتی برخی ها را شیطان گول می زند و به محض اینكه خانمی اندكی از مو یا بدنش بر اساس وزش باد هویدا شود برخی از فریب خوردگان شیطان نگاهی می اندازند و تمطعی می گیرند یا برخی تفریحشان شده كه در خیابان با ماشین جولان بدهند و هر خانمی كنار خیابان منتظر تاكسی باشد و اندكی ظاهرش با عرف من و شما همخوانی نداشته باشد او را مورد آزار روانی با بوق زدن قرار دهند. من می ترسم كه پخش بی محابای تصاویر مستهجن زنان در سكوهای سالن های مسابقات ورزشی خدای نخواسته موجب حریص شدن مردم شود و آسایش و آرامش زنان و دختران ما در خیابان بر هم بخورد! شما با این كارتان موجب شدید كه ما بجای تماشای والیبال درگیر مسائل نفسانی و غلیان غرایز و هورمون ها شویم ! ای تفو بر بی بصیرتی فرهنگی و بیولوژیك شما آقای ضرغامی .

در نظام فكری ما بخشی از جامعه كه به ما نزدیكتر هستند دارای حرمت بیشتری می باشند و باید نظراتش لحاظ شود. البته زنان بدون پوششی كه تصاویرشان پخش شده است ارتباطی به جامعه اسلامی ما ندارند و یا از كره مریخ آمده اند یا بخشی از ماموران دستگاههای جاسوسی غرب هستند كه در قالب یك توطئه مرموز و پیچیده و رنگی و مخملی و جنگ نرم خود را ایرانی جا زده و اقدام به حمایت از تیم والیبال ایران كرده اند.

در ادامه برای اینكه حرف خود را مستند كرده باشم چند نمونه عكس های مستهجن پخش شده از صدا و سیما را به پیوست تقدیم می دارم:

تصویر مستهجن شماره 1 -

در این تصویر ، بداخلاقی و مسائل غیراخلاقی در اوج خود می باشد: اولا چه دلیلی دارد كه آدم پس از پیروزی تیم كشورش مشتش را گره كند و به سمت دوربین نشانه برود؟! بی ناموسی و "پوفیوزی" هم حدی دارد. مشت گره كرده و عضلات بازو را باید در راهپیمایی ها و برخی از مراسمات خاص و مورد علاقه بخش های مهم جامعه مانند بنده و شما همراه با شعار مرگ بر آمریكا به سمت دوربین نشانه رفت تا صدا و سیما هم با كمال آسایش و آسودگی وجدان تصاویر را پخش كند. حالا با صعود تیم فوتبال به جام جهانی برزیل و بازی ها در تابستان سال آینده داستان داریم و من از سست شدن شدید اركان جامعه اسلامی و فروپاشی نظام فكری و عقیدتی بخش مومن و معتقد و حتی انسان های عمیقی مانند خودم و شما احساس خطر می كنم.

 

تصویر مبتذل و خجالت آور شماره 2 -

این عكس هم موجب ناراحتی بخشی از جامعه شده است ؛ لطفا دقت فرمائید منظورم این بازیكنی كه حتی موی سرش از موی سر بنده و شما كوتاهتر است نمی باشد . در ابتدا تصریح می كنم كه یكی از ابزار بصیرت فرهنگی داشتن یك ذره بین در كنار تلویزیون به هنگام تماشای مسابقات ورزشی خارجی است. با استفاده از ذره بین متوجه خواهید شد كه در پس زمینه تصویر در گوشه ای از سالن خانمی ایستاده و روی لبایش عكس قلب كشیده و زیرش هم نوشته "ایران". ای امان از این همه بی ناموسی و پوفیوزی ! چه دلیلی دارد یك زن مقیم ایتالیا هنوز كشور خودش را دوست داشته باشد - البته به فرض این كه مامور جنگ نرم نباشد - و برای تماشای مسابقه تیم والیبال كشورش به سالن بیاید. مگر نمی داند كه در عرف بخش مهمی از جامعه ما زنان نباید وارد ورزشگاه بشوند ؟ خودش باید اصول اخلاقی را رعایت می كرد و به احترام عرف كشورش وارد سالن نمی شد و همان پست در سالن در كنار ماموران پلیس می ایستاد و بعد به خانه اش بر می گشت. بعد هم چه دلیلی دارد روی لباسش عكس قلب بكشد. عكس قلب بدآموزی دارد. بچه های مردم از راه به در می روند. قلب نشانه خرافات باستانی همانند چهارشنبه سوری می باشد.

در پایان از شما می خواهم كه همچون همیشه در پاسداری از سنگر فرهنگ و تقوا كوشا باشید و سانسور شدیدی را بر فیلم ها و مسابقات خارجی اعمال كنید تا بخش های مهم جامعه مانند اینجانب هنگام تماشای فیلم و سریال یا مسابقات ورزشی تمركزمان به هم نخورد و دچار هیجانات و مسائل نفسانی نشویم و دین و ایمان و تقوای ما به خطر نیافتد...


داغ کن - کلوب دات کام
imvu credit generator
سه شنبه 15 اسفند 1396 10:33 ب.ظ
من دوست داشتم همانطور که شما دریافت می کنید انجام درست است
اینجا. این طرح مضر است، موضوع نویسنده شما شیک است.
با این وجود، شما فرمان دریافت بیش از آن که مایل به تحویل آن است
ذیل. ناخوشایند بدون شک بیشتر می آیند
قبلا دوباره همانطور که دقیقا همان تقریبا اغلب در داخل مورد است
شما این پیاده روی را سپری میکنید
jocuri cu mario
پنجشنبه 10 اسفند 1396 07:25 ب.ظ
با تشکر از اینکه برای به اشتراک گذاشتن چنین نظر دلپذیری طراحی شده است، مقاله بسیار لذت بخش است، به همین دلیل من آن را به طور کامل خواندید
brave frontier cheats
شنبه 5 اسفند 1396 02:33 ق.ظ
سلام من وبلاگ خود را با استفاده از msn پیدا کردم. این هست
یک مقاله بسیار هوشمندانه نوشته شده است. من مطمئنم که به نشانه
آن را و دوباره به یادگیری اضافی از اطلاعات مفید خود را.
از پستتان ممنونم. مطمئنا برگشتم
Can you get taller with yoga?
شنبه 14 مرداد 1396 10:33 ق.ظ
Fantastic goods from you, man. I have understand your stuff
previous to and you are just extremely wonderful. I actually like what you've acquired here, certainly like what you are stating
and the way in which you say it. You make it enjoyable and you still take care of to keep it
wise. I can't wait to read much more from you. This is really a wonderful web site.
manicure
سه شنبه 5 اردیبهشت 1396 03:25 ب.ظ
This article gives clear idea designed for the new people of blogging, that truly how to do blogging and site-building.
BHW
دوشنبه 4 اردیبهشت 1396 03:24 ق.ظ
Marvelous, what a blog it is! This blog gives valuable data to
us, keep it up.
نیلوفر
جمعه 16 اسفند 1392 08:52 ب.ظ
تورو خدا زود تر برو ضرغامی
چقدرم نچسبه.هیچ چوره ادم از این خوشش نمیاد
گوشت تلخه.فقط زود تر بره
ماهواره دار
جمعه 16 اسفند 1392 08:46 ب.ظ
تا وقتی یک ادم درست و حسابی نیاد بشه رییس صدا و سیما من ماهوارمونو جمع نمیکنم

10سال است که صدا و سیما شده خفقان

حذف مهران مدیری
حذف شجریان
حتی چهره های سیاسی مانند سید محمد خاتمی و آیت الله هاشمی رفسنجانی

همه ی این ها بر خفقان صدا و سیمای دوره ضرغامی شهادت میدهند

خداکند که زود تر برود.انشالله
1 ایرانی
جمعه 16 اسفند 1392 08:36 ب.ظ
این ضرغامی لقمه حروم کی میخواد بره
نه یک برنامه داره تلویزیون نه هیچی
جاکش حرم زاده ام صدای ربنای شجریانو پخش نمیکنه پدر سگ
بعد میگن چرا مردم ماهواره نیگا میکنن
اخه پدر سگ کونی برو دیگه حروم زاده


به امید روزی که رییس صدا سیما 1 حروم زاده نباشه.یاعلی
عزت زیاد
یکشنبه 20 بهمن 1392 10:30 ق.ظ
این انا لله و انا الیه راجعون... که اولش گفته برا چیه مگه ضرغمی مرده به درک واصل شده یا زنو بچش بلایی سرشون اومده.البته ایشاللا همه جور بلایی سر خودشو خانوادش بیاد با این گوایی که داره تو صداسیما میخوره
عزت زیاد
یکشنبه 20 بهمن 1392 10:18 ق.ظ
لعنت به پدر مادر ضرغامی من نمیدونم این پدر سگه مادر جنده کی میخاد گورشو گم کنه.کیرم به کوس زنت ضرغامی کیرم به دهن ننت ضرغامی حروم زاده
سه شنبه 12 آذر 1392 02:52 ب.ظ
بابا این که چشم نیست تلسکوپ است. چه طور من اصلا متوجه نشدم!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
Admin Logo
themebox Logo